Gala w Wieliczce: Znamy rywala Cieślaka!

Sporty walki

Michał Cieślak (14-0, 10 KO) już 21 października powróci do zawodowego ringu po dziesięciomiesięcznej przerwie. Polski pięściarz zadebiutuje w Wieliczce w kategorii ciężkiej, a jego rywalem będzie niepokonany Chorwat Petar Milas (9-0, 7 KO).

22-letni Peter Milas do tej pory zdecydowaną większość swoich pojedynków, podobnie jak Cieślak, toczył w kategorii junior ciężkiej. W Wieliczce Chorwat dopiero po raz drugi w karierze wystąpi w królewskiej kategorii. Milas na zawodowym ringu nie zaznał goryczy porażki, a aż siedem z dziewięciu pojedynków kończył przed czasem.

Dla Michała Cieślaka występ w Wieliczce powróic po dziesięciomiesięcznej przerwie. Radomianin pragnie potwierdzić, że nadal jest jednym z najbardziej perspektywicznych pięściarzy w naszym kraju, a dodatkowo zadebiutuje w nowej kategorii wagowej.

Ponadto w Wieliczce już trzeci pojedynek w tym roku stoczy natomiast Dariusz Sęk (26-3-3, 8 KO), który zmierzy się z Francisem Cheką (33-11-2, 17 KO) z Tanzanii. Polak ostatni raz boksował w sierpniu, remisując z Markiem Matyją w walce o tytuł mistrza Polski wagi półciężkiej. Poza pięściarskimi walkami kibice obejrzą pojedynek na zasadach MMA, a w roli głównej wystąpi Szymon Kołecki (2-0, 2 KO).

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie