Armenia - Polska: Nawałka podał skład!

Piłka nożna

Selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka podał skład, w jakim Biało-Czerwoni zaczną spotkanie z Armenią. Do pierwszej jedenastki wrócił Grzegorz Krychowiak. W pierwszym składzie znaleźli się także Wojciech Szczęsny i Bartosz Bereszyński. Na boisku od pierwszej minuty nie zobaczymy Krzysztofa Mączyńskiego.

W porównaniu do ostatniego meczu z Kazachstanem doszło do kilku zmian. Nawałka zdecydował się na grę jednym napastnikiem, gdyż nie może skorzystać z kontuzjowanego Arkadiusza Milika. Do zespołu wrócił Krychowiak, który powoli odbudowuje formę w West Bromwich Albion. "Krycha" stworzy duet defensywnych pomocników z Karolem Linettym. Od początku na lewej obronie zacznie Bereszyński. Na prawej pomocy zobaczymy natomiast Jakuba Błaszczykowskiego (z Kazachstanem zaczynał Maciej Makuszewski). Do zmiany dojdzie również na pozycji bramkarza. Od pierwszej minuty bronił będzie Szczęsny, który zastąpił Łukasza Fabiańskiego.

 

 

Polska: Wojciech Szczęsny - Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Bartosz Bereszyński - Grzegorz Krychowiak, Karol Linetty - Jakub Błaszczykowski, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki - Robert Lewandowski.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze