UFC w Gdańsku: Held bez rywala! Hallmann rzuca mu wyzwanie

Sporty walki
UFC w Gdańsku: Held bez rywala! Hallmann rzuca mu wyzwanie
fot. youtube.com

Złe wieści dla Marcina Helda (22-7, 4 KO, 12 SUB)! Na nieco ponad dwa tygodnie przed galą UFC Fight 118 w Gdańsku jego rywal Teemu Packalen (8-2, 2 KO, 6 SUB) z powodu kontuzji wypadł z rozpiski. Organizacja rozpoczęła poszukiwania zastępcy, ale już teraz chęć wejścia do oktagonu wyraził Piotr Hallmann (18-6, 7 KO, 7 SUB)!

Polski lekki ma trzy porażki z rzędu (z Diego Sanchezem, Joe Lauzonem oraz Damirem Hadzovicem) i w Gdańsku powalczy o przyszłość w największej organizacji MMA na świecie. Pierwotnie miał zmierzyć się z Teemu Packalenem, lecz Fin według doniesień doznał kontuzji kolana i musiał zrezygnować z udziału z gali, która odbędzie się już 21 października.

Kategoria lekka jest obfita w zawodników, więc UFC nie powinno mieć problemu ze znalezieniem zastępcy. Gdyby jednak miało, to chęć skrzyżowania rękawic wyraził... Piotr Hallmann! "Płetwal" ma na koncie dwie wygrane z rzędu i od dawna powtarza, że chce powrócić do amerykańskiego giganta. W przeszłości stoczył dla niego sześć pojedynków, pokonując m.in. Francisco Trinaldo (21-5, 7 KO, 5 SUB).


 

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze