KSW 41: Znamy datę i miejsce gali!

Sporty walki
KSW 41: Znamy datę i miejsce gali!
fot. PAP

Największa organizacja mieszanych sztuk walk w Polsce ma zamiar zorganizować ostatnią galę w tym roku pod koniec grudnia, tuż przed świętami. Wydarzenie gościć będzie katowicki Spodek. Na razie nie wiadomo, kto wystąpi na KSW 41.

Będzie to druga gala KSW organizowana w katowickiej hali. Pierwsza miała miejsce w maju 2010 roku i walczyli na niej m.in. Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski oraz Jan Błachowicz. Teraz raczej żadnego z nich nie zobaczymy, gdyż pierwszemu bliżej do organizacji ACB, a dwóch ostatnich będzie toczyło swoje pojedynki w październiku (Pudzianowski na KSW 40, Błachowicz na UFC w Gdańsku).

 

Organizacja nie potwierdziła jeszcze terminu i miejsca gali, ale informację o niej możemy znaleźć na portalu ebilet.pl. Dokładna data KSW 41 to 23 grudnia. Na razie nie wiadomo, kto wystąpi, ale wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w Katowicach zobaczymy pojedynek Popka Monstera z Tomaszem Oświecińskim. Lista zawodników mogących wystąpić na gali jest dłuższa, ale na razie nie wyciekło więcej informacji.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie