Niebotyczna oferta dla Ancelottiego! 50 mln za rok pracy

Piłka nożna
Niebotyczna oferta dla Ancelottiego! 50 mln za rok pracy
fot. PAP

Carlo Ancelotti, który niedawno rozstał się z Bayernem Monachium, dzięki swojej renomie nie może rzecz jasna narzekać na brak ofert. Włoskie media donoszą o propozycji ze Zjednoczonych emiratów Arabskich.

Ancelotti został zwolniony z Bayernu po przegranym meczu Ligi Mistrzów z Paris Saint-Germain. W ostatnich tygodniach pracy w Monachium Włoch miał utracić szacunek "szatni".

 

Renoma 58-latka jest jednak ogromna i zapewne długo nie będzie szukał nowego klubu. Jak trener i zawodnik pięciokrotnie zdobywał Ligę Mistrzów. Najbardziej kojarzony jest oczywiście z Milanem i to właśnie Włosi mieli zaproponować mu powrót na ławkę trenerską. Mówiło się również o ofercie z Chin.

 

Włoska telewizja "Sky Italy" poinformowała, że Ancelotti otrzymał również propozycję pracy na stanowisku selekcjonera reprezentacji Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Podobno za rok pracy Włoch miałby zarabiać 50 milionów euro. Pensja niespotykana nawet w świecie futbolu. Czas pokaże na co zdecyduje się 58-latek. Może skusi go fortuna, a może wizja odbudowania dawnej potęgi Milanu.

 

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze