Grosicki dziękuje ekipie Polsatu Sport

Piłka nożna

Jako dziennikarze i komentatorzy zawsze robiliście dobrą atmosferę i te wyniki są sukcesem wszystkich – powiedział Kamil Grosicki. Reprezentant Polski podziękował ekipie Polsatu Sport za cztery lata owocnej współpracy z reprezentacją.

Po zwycięstwie 4:2 nad Czarnogórą polscy piłkarze zapewnili sobie udział w finałach mistrzostw świata, które zostaną rozegrane w 2018 roku w Rosji.

 

– Chciałbym podziękować całej ekipie Polsatu za to, że z nami była przez te ostatnie cztery lata. Matiemu, Gianniemu, Romkowi, tobie Fedziu i całej ekipie. Na pewno będziemy za wami tęsknić, ale może zrobicie niespodziankę i wrócicie do nas. Jako dziennikarze i komentatorzy zawsze robiliście dobrą atmosferę i te wyniki są sukcesem wszystkich. Jeszcze raz podziękowania dla was i do zobaczenia – powiedział pomocnik reprezentacji Polski po ostatnim meczu eliminacji mistrzostw świata.

 

Ekipa Polsatu Sport towarzyszyła reprezentacji prowadzonej przez selekcjonera Adama Nawałkę w zakończonych sukcesem eliminacjach Euro 2016, podczas finałów turnieju we Francji – na którym Polacy awansowali do czołowej ósemki, a także w trakcie zwycięskich eliminacji MŚ 2018.

 

Wypowiedź Kamila Grosickiego w załączonym materiale wideo.

Marcin Feddek, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie