Kolejna legenda Manchesteru United zostanie zawodnikiem sztuk walki?

Sporty walki
Kolejna legenda Manchesteru United zostanie zawodnikiem sztuk walki?
fot. PAP

Patrice Evra poszedł w ślady swojego kolegi z czasów gry w Manchesterze United, Rio Ferdinanda i postanowił spróbować sił w sztukach walki. Francuz opublikował na Instagramie film pokazujący jego trening. Trzeba przyznać, że posiada nieprzeciętne umiejętności.

36-letni obrońca Olympique Marsylia znany jest z tego, że w każdy poniedziałkowy poranek publikuje w mediach społecznościowych posty motywacyjne. Ostatni wpis na pewno zaskoczył jego fanów. Piłkarz dodał film, na którym pokazuje elementy swojego treningu. Nie jest to jednak trening piłkarski. Nagranie wskazuje, że Francuz próbuje sił w sztukach walki.

Evra pokazał nieprzeciętne umiejętności. Ogromna szybkość, kopnięcia i mięśnie mocne jak skała robią wrażenie. W takiej formie mógłby pokonać niejednego zawodnika. Co ciekawe jednym z trenerów piłkarza jest jego reprezentacyjny kolega Nicolas Anelka.

"Zawsze ciężko pracuję, nigdy nie narzekam. Staję się coraz silniejszy. Jeśli w życiu przegrywasz, jesteś jedyną osobą, którą możesz obwiniać, więc wyrzuć z siebie zwierzęcy instynkt i baw się innymi typami treningu. Poniedziałkowa motywacja. Uśmiechnij się! Kocham tą grę. Specjalne podziękowania dla mojego brata i trenera" - napisał na Instagramie.

 


CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie