McGregor zdradził, ile zarobił za walkę z Mayweatherem!

Sporty walki
McGregor zdradził, ile zarobił za walkę z Mayweatherem!
fot. youtube.com

Choć od walki Conora McGregora (MMA 21-3, 18 KO, 1 SUB) z Floydem Mayweatherem (50-0, 27 KO) minęło ponad 1,5 miesiąca, to Irlandczyk ciągle nie daje o sobie zapomnieć. W końcu też przyznał, ile tak naprawdę zarobił za to hitowe starcie!

Od początku walka McGregora z Mayweatherem budziła skrajne emocje wśród sympatyków boksu, którzy nie byli zadowoleni z faktu, że Irlandczyk - bez żadnej zawodowej walki w formule bokserskiej - zmierzy się z legendą. Od początku jednak chodziło tylko o kwestię finansową, bo medialność obu zawodników była tak duża, że bez większych problemów przedstawiono ich starcie jako coś, czego nigdy nie było. Oliwy do ognia dolewał też mistrz UFC, uparcie twierdząc, że bez problemów znokautuje rywala.

 

Z każdym tygodniem wierzyło mu coraz więcej osób, jednak ring zweryfikował wszystko. Mayweather dał się wystrzelać McGregorowi i ostatecznie wygrał przez techniczny nokaut w dziesiątej rundzie. Irlandczyk jednak mógł być zadowolony, bo zarobił za to starcie gigantyczne pieniądze. Na początku mówiło się o gwarantowanych 30-stu milionach dolarów, które mógłby wzrosnąć do znacznie wyższej kwoty w zależności od m.in. sprzedaży PPV.

 

W specjalnym programie "Wieczór z Conorem McGregorem, sam zainteresowany przyznał, że za walkę z Mayweatherem zainkasował kwotę blisko 100 milionów dolarów!

 

- Ciągle jesteśmy na etapie liczenia. Niektórzy mówią tak, niektórzy mówią inaczej - przyznał.

 

Wcześniej McGregor mógł się poszczycić zarobkiem na poziomie 15-stu milionów dolarów, który otrzymał za galę UFC 202. Wygrał wtedy rewanż z Nate'em Diazem.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze