Liga angielska: Problemy z bramkarzami w drużynie Krychowiaka

Piłka nożna
Liga angielska: Problemy z bramkarzami w drużynie Krychowiaka
fot. PAP

Ben Foster doznał kontuzji grając w piłkę z synem w ogrodzie, jego zmiennik Boaz Myhill nabawił się urazu w poniedziałkowym meczu z Leicester City i w ten sposób drużyna West Bromwich Albion ma problem z bramkarzami. Jedynym zdrowym pozostaje Alex Palmer.

O kolejnych kłopotach zdrowotnych Fostera trener WBA Tony Pulis poinformował po zakończeniu ligowego spotkania z Leicester City (1:1). Podstawowy bramkarz znów narzeka na ból w kolanie. Na razie nie wiadomo, jak długo potrwa przerwa w grze. W 2015 roku doznał poważnej kontuzji kolana i wtedy pauzował dziesięć miesięcy.

W poniedziałek między słupkami wystąpił były reprezentant Walii Myhill. Był to jego pierwszy mecz w podstawowym składzie od półtora roku. Zagrał do końca, mimo że w drugiej połowie zderzył się z napastnikiem rywali Jamie Vardym i istniało ryzyko, że będzie musiał opuścić boisko.

- Mamy tylko dwóch doświadczonych bramkarzy, sytuacja nie jest łatwa - podkreślił Pulis.

W kadrze pierwszego zespołu jest także 21-letni Palmer, który w poprzednim sezonie sporadycznie siadał na ławce rezerwowych.

W tabeli angielskiej ekstraklasy drużyna, w której występuje Krychowiak, zajmuje 10. miejsce - 10 punktów. Po ośmiu kolejkach prowadzi Manchester City 22 pkt, przed Manchesterem United 20 i Tottenhamem Hotspur 17.

Kolejnymi przeciwnikami West Bromwich Albion będą Southampton i Manchester City.

en, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze