McGregor może pojawić się na UFC w Gdańsku!

Sporty walki
McGregor może pojawić się na UFC w Gdańsku!
fot. youtube.com

Do gali UFC Fight Night 118, która odbędzie się w sobotę w Gdańsku, pozostało coraz mniej czasu. Choć rozpiska jest już raczej zamknięta, to istnieje szansa, że w Polsce pojawi się największa obecnie gwiazda MMA Conor McGregor (21-3, 18 KO, 1 SUB).

Aktualnie w karcie walk znajduje się dwanaście pojedynków, a jednym z zawodników, który wystąpi w Gdańsku, jest Artem Lobov (13-13-1-1NC, 4 KO, 2 SUB). W przeszłości bił się chociażby z Pawłem Kiełkiem i choć jego rekord wrażenia większego nie robi, to ma po stronie coś - a właściwie kogoś - znacznie cenniejszego. Mowa bowiem o Conorze McGregorze: Lobov jest jego dobrym kolegą oraz sparingpartnerem.

 

W Gdańsku "Rosyjski Młot" zmierzy się z Andre Filim (16-5, 8 KO, 3 SUB) - członkiem słynnego teamu Alpha Male, którego głównym trenerem jest członek Galerii Sław UFC Urijah Faber. Od momentu, kiedy amerykańska organizacja potwierdziła występ Lobova, polscy fani zaczęli zastanawiać się, czy istnieje szansa, że McGregor pojawi się na gali, by wspierać kolegę. Było tak choćby w listopadzie 2016 roku, kiedy to Irlandczyk z trybun obejrzał zwycięstwo kolegi z Teruto Ishiharą (10-4-2, 8 KO) w Belfaście.

 

Lobov postanowił uchylić rąbka tajemnicy.

 

- Wierzę, że jeśli nie będzie miał nic ważnego do zrobienia, to będzie tutaj. Będzie wspierał mnie jak zawsze - powiedział.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze