Zmiany w Natus Vincere! Seized poza zespołem

E-sport
Zmiany w Natus Vincere! Seized poza zespołem
fot. HLTV.org

Jak ogłosił trener drużyny - Mikhaylo ‘Kane’ Blagin, Denis ‘seized’ Kostin nie będzie aktywnie reprezentował już barw Natus Vincere.

Zgodnie z ogłoszeniem portalu VK.com, seized oficjalnie stał się nieaktywnym członkiem Natus Vincere. Tymczasowo jego obowiązki przejmie gracz Spirit Academy - Aleksiej ‘1uke’ Zimin. Wspomoże on Na’Vi w meczach ESL Pro League przeciwko North i GODSENT.

 

Kostin wcześniej był już bliski odejścia z Na’Vi. Na liście transferowej formacji znalazł się bowiem równolegle z Ladislavem ‘GuardiaNem’ Kovácsem, który ostatecznie trafił do FaZe Clanu. Seized powrócił jednak do matczynego zespołu wraz z Danylo ‘Zeusem’ Telesenko.

 

Od tego momentu wyniki notowane przez ekipę nie poprawiły się. Kiepskie rezultaty Na’Vi osiągało podczas DreamHacka Malmö (5.-8. miejsca), nie najlepsze na ESL One New York i ELEAGUE CS:GO Premier (brak wyjść z grupy), a oliwy do ognia dolała porażka z Vega Squadron w finale kwalifikacji do EPICENTER.

 

Kostin najprawdopodobniej sam usunął się w cień, nie chcąc stopować rozwoju zespołu. Natus Vincere reprezentował od 2013 roku, dwukrotnie dochodząc do finału Majorów czy zwyciężając zeszłoroczne ESL One w Nowym Jorku. Nie wiemy jeszcze, kto zajmie jego miejsce, gdy pomoc 1uke’a się skończy.

 

Tymczasowy skład Natus Vincere:

 

Danylo "Zeus" Teslenko

Ioann "Edward" Sukhariev

Aleksandr "s1mple" Kostyliev

Egor "flamie" Vasilyev

Aleksey "1uke" Zimin (rezerwa)

SG, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze