Drutex-Bytovia Bytów - Legia Warszawa: Jozak zapowiada rotacje w składzie

Piłka nożna
Drutex-Bytovia Bytów - Legia Warszawa: Jozak zapowiada rotacje w składzie
fot. PAP

Trener Legii Warszawa Romeo Jozak przyznał, że w środowym meczu z pierwszoligową Bytovią Bytów w pierwszym spotkaniu 1/4 finału piłkarskiego Pucharu Polski będą zmiany w składzie w porównaniu do meczów ligowych.

- Podobnie jak w meczu z Ruchem Zdzieszowice można spodziewać się rotacji w składzie. W zespole jest kilka urazów, ale przede wszystkim chcę dać odpocząć kilku zawodnikom, jak Arkadiuszowi Malarzowi czy Michałowi Pazdanowi. Mam jednak nadzieję, że piłkarze, którzy zagrają w środę wykorzystają swoją szansę - powiedział Jozak cytowany przez oficjalną stronę stołecznego klubu.

Mistrzowie Polski przystąpią do spotkania w Bytowie po dwóch ligowych zwycięstwach po 1:0 (z Lechią Gdańsk i ostatnio Wisłą Kraków).

- Choć wydaje się, że wszystko wraca na właściwe tory, to przed nami jeszcze dużo pracy. Z każdego dnia staramy się wyciskać jak najwięcej, aby zrealizować nasze główne cele. Środowy mecz jest krokiem do jednego z nich, czyli zdobycia Pucharu Polski - podkreślił chorwacki szkoleniowiec.

We wtorek w południe zawodnicy rozpoczęli trening, a po nim wyjechali do Kościerzyny, gdzie przenocują. Od razu po środowym meczu legioniści wrócą do Warszawy.

- Dwumecz daje nam większy komfort rywalizacji, ale losy awansu chcemy rozstrzygnąć już w pierwszym spotkaniu. Rewanż ma być dla nas tylko formalnością - ocenił Jozak.

Transmisja meczu Drutex-Bytovia Bytów - Legia Warszawa w środę o godz. 20.15 w Polsacie Sport. Rewanże w tej fazie zaplanowane są w dniach 28-30 listopada.

CM, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie