KSW 40: Rozgrzewka Gamrota. Ostatnie chwile przed walką z Parkiem (WIDEO)

Sporty walki

Mateusz Gamrot (13-0-1NC, 4 KO, 3 SUB) do pojedynku z Normanem Parkiem (23-6-1-1NC, 4 KO, 12 SUB) przystąpił niezwykle zmotywowany i w klatce prezentował wysoką formę, pomimo kontrowersyjnego zakończenia walki. Na taką postawę "Gamera" z pewnością wpłynęła również skuteczna rozgrzewka i skupienie w szatni. Jak Gamrot spędzał ostatnie chwile przed walką w szatni?

Walka Mateusza Gamrota (13-0-1NC, 4 KO, 3 SUB) z Normanem Parkiem (23-6-1-1NC, 4 KO, 12 SUB) na KSW 40 zakończyła się wielkimi kontrowersjami i cały czas jest szeroko komentowana przez media na całym świecie. Pomimo sporego zamieszania pojedynek stał na bardzo wysokim poziomie sportowym, a z lepszej strony zdecydowanie pokazał się polski zawodnik.

Gamrot, podobnie jak reszta zawodników, sporą uwagę przywiązuje do skutecznej rozgrzewki, która pozwala odpowiednio rozpocząć walkę już od pierwszej sekundy. Ostatnie sekundy przed wyjściem do klatki 26-latek spędził pod okiem Marcina Bilmana (2-0-1, 1 KO, 1 SUB).

W załączonym materiale wideo zobaczycie obrazki z szatni Gamrota i urywki rozgrzewki na chwilę przed wyjściem do pojedynku z Parke'em!

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie