Kultowy Pegasus, Xbox, planszówki, a to wszystko w towarzystwie Mateusza Miki, Michała Kozłowskiego, Wojciecha Ferensa i Fabiana Majcherskiego? We wtorek 31 października, o godzinie 19.00 Trefl Gdańsk zaprasza kibiców do gdańskiej Cybermachiny na pojedynki z „gdańskimi lwami”, co będzie treningiem przed starciem z Espadonem Szczecin, kiedy Ergo Arena poza gorącymi siatkarskimi emocjami wypełni się grami i nietypowymi atrakcjami!

 

W piątek 3 listopada, o godzinie 18.00 Trefl Gdańsk podejmie w Ergo Arenie Espadon Szczecin. Podczas tego meczu dla małych i dużych kibiców przygotowane będą specjalne atrakcje, kręcące się wokół gier – zarówno planszowych, jak i wideo. By jednak fani siatkówki w tej nietypowej rywalizacji mogli stanąć także ramię w ramię z zawodnikami, którzy w piątkowe popołudnie będą walczyć o pełną pulę ligowych punktów, "gdańskie lwy" zapraszają kibiców we wtorkowy wieczór do gdańskiej Cybermachiny, gdzie przygotowane będą pojedynki zarówno w planszówki, jak i na Xbox-ie, czy kultowym Pegasusie!

 

We wtorkowy wieczór w Cybermachinie zmierzyć się będzie można z Mateuszem Miką, który nie ukrywa swojego pozasiatkarskiego zainteresowania, jakim są gry, Fabianem Majcherskim, który w wolnym czasie najchętniej rywalizuje z kolegami w FIFĘ, a także Wojciechem Ferensem i Michałem Kozłowskim, którzy wielokrotnie pokazali już swoje zamiłowanie do planszówek. "Gdańskie lwy" będą mieć ze sobą więc też popularne gry Trefla, które gwarantują mnóstwo śmiechu!

 

 

Klub serdecznie zaprasza wszystkich kibiców we wtorek 31 października, o godzinie 19.00 do Cybermachiny, która mieści się w Gdańsku Głównym przy ul. Rajskiej. W piątek 3 listopada o godzinie 18.00 "gdańskie lwy" czekają natomiast na fanów w Ergo Arenie podczas starcia z Espadonem Szczecin. Bilety na to spotkanie dostępne są TUTAJ.

 

Transmisja meczu Trefl Gdańsk – Espadon Szczecin w Polsacie Sport.