Finał najwyższej klasy. Virtus.pro kontra SK Gaming już dziś

E-sport
Finał najwyższej klasy. Virtus.pro kontra SK Gaming już dziś
fot. HLTV.org

Virtus.pro i SK Gaming – tylko te drużyny pozostały na bitewnym polu EPICENTER w Sankt Petersburgu. Przed nimi ostatni sprawdzian – wielki finał.

Niespełna tydzień temu Polacy i Brazylijczycy zainaugurowali zawody w Rosji bezpośrednim meczem. Wówczas SK Gaming dosłownie zdeklasowało biało-czerwonych. Dziś sytuacja zatacza koło – te same formacje rozegrają bowiem spotkanie zwieńczające turniej. A podopieczni Jakuba ‘kubena’ Gurczyńskiego dostaną okazję, by odpowiednio się zrewanżować.

 

Porażka z SK Gaming okazała się jedyną wpadką ekipy Filipa ‘NEO’ Kubskiego na EPICENTER. Wszystkie inne konfrontacje Virtus.pro zgarnęło na swoje konto, zgrabnie ogrywając Gambit Esports, odprawiając do domu FaZe Clan, by następnie do parteru sprowadzić G2 Esports. Latynosi również mają się czym pochwalić. Po triumfie nad Polakami spółka Gabriela ‘FalleNa’ Toledo świętowała wygrane z FaZe i Astralis.

 

14:30 – Virtus.pro vs SK Gaming – BO5

 

Wielki finał EPICENTER planowo rozpocząć ma się o 14:30. Co ciekawe, rozegra się w trybie BO5 – będziemy więc świadkami co najmniej trzech map. Zwycięzca starcia na konto drużyny zainkasuje $250,000. Przegranemu organizatorzy wręczą natomiast czek na $100,000.

 

SG, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze