TaZ i pasha w pojedynku... z wiedzy o Rosji (WIDEO)

E-sport
TaZ i pasha w pojedynku... z wiedzy o Rosji (WIDEO)
fot. Virtus.pro

Wiktor ‘TaZ’ Wojtas i Jarosław ‘pashaBiceps’ Jarząbkowski przed kamerami Virtus.pro zmierzyli się w historyczno-geograficznym quizie.

Pobyt Virtus.pro w Sankt Petersburgu nie wiąże się wyłącznie z udziałem w turnieju EPICENTER. Między rozgrywanymi meczami „Złota piątka” znalazła czas również na ciekawą zabawę – quiz historyczno-geograficzny. W pojedynku na wiedzę o Rosji, a ściślej - mieście, w którym odbywa się turniej, wzięli udział TaZ oraz pashaBiceps.

- W szkole z geografii i historii miałem dwóję – byłem bardzo kiepski. Dużo lepiej szło mi z matematyką – ostrzegł na samym początku Jarząbkowski. A potem zaczął się grad pytań w stylu „prawda czy fałsz”.

 

Ostatecznie więcej punktów na swoim koncie zgromadził nowy prowadzący Virtus.pro. TaZ wygrał bowiem z pashą 6:4. To, czy orężem Wojtasa faktycznie była wiedza czy może świetnie rozwinięte umiejętności strzeleckie, pozostaje tajemnicą. Wiemy jednak, że Jarząbkowski do serca wziął sobie porażkę. – Następnym razem przygotuję się lepiej, obiecuję – zapewnił.

Szymon Groenke, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie