Bieg Niepodległości: Pozostały już tylko miejsca dla uczniów

Inne
Bieg Niepodległości: Pozostały już tylko miejsca dla uczniów
fot. PAP

Zwiększona do 18 tys. pula miejsc na 29. Bieg Niepodległości w Warszawie na dystansie 10 km została wyczerpana. Natomiast jest jeszcze kilkadziesiąt numerów startowych dla uczniów, którzy 11 listopada rozpoczną zawody Milą Niepodległości (1918 m).

- Rejestracja została zakończona. Wszystkie osoby mają regulaminowy obowiązek dokonania wpłaty w ciągu trzech dni roboczych od zapisu. Płatności będą weryfikowane i w przypadku, gdy pojawią się wolne miejsca uruchomimy zapisy uzupełniające - poinformował Marcin Kuriata ze Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA.

Biuro zawodów do 10 listopada będzie zlokalizowane w Pałacu Kultury i Nauki w sali im. Kisielewskiego (wejście od strony ul. Marszałkowskiej), ale w ostatnim dniu pakiety startowe wydawane będą wyłącznie dla osób spoza stolicy. Organizatorzy gorąco zachęcają do wcześniejszego ich odbioru.

11 listopada jako pierwsi o godz. 10.30 na trasę długości 1918 m ruszą dzieci i młodzież. Dzięki wsparciu ze strony Ministerstwa Sportu i Turystyki w Mili Niepodległości udział wezmą uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjalnych, a także z liceów z siedmiu województw i 12 miejscowości (Częstochowa, Dubeczno, Gorzkowice, Kraków, Małkinia Górna, Mełgiew, Niedrzwica Duża, Podhorce, Siemonia, Sierakowice, Wartkowice i Suwałki).

Według informacji organizatorów jest jeszcze kilkadziesiąt wolnych miejsc dla młodzieży ze szkół warszawskich.

no, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze