Piłka nożna

Telefon do Bońka i niezapłacony VAT Borka,...

- Na Śląskim reprezentacja Polski na pewno zagra w marcu - powiedział Boniek w niedzielnym Cafe Futbol. Później meczów pierwszej reprezentacji w Chorzowie może być coraz więcej, bowiem naszą kadrę czekają występy w pierwszej dywizji Ligi Narodów. Stadion, na którym zagramy w nowych rozgrywkach nie został jednak jeszcze wybrany, wiadomo jedynie, że biało-czerwoni nie będą grali na PGE Narodowym.

 

O powrocie kadry na Stadion Śląski opowiadał także gość porannego programu Radia Piekary i Dziennika Zachodniego Krzysztof Klimosz. - Intensywnie pracujemy nad ściągnięciem na Stadion Śląski meczu reprezentacji Polski. Prezes PZPN Zbigniew Boniek oświadczył w ten weekend, że w marcu Polska na pewno zagra w Chorzowie. Nie wiem, czy będzie to mecz z Brazylią, jak wcześniej zapowiadano. Nie mamy wpływu na to, kto będzie naszym rywalem - powiedział prezes Stadionu Śląskiego.

 

I dodał: - Mam nadzieję, że będzie to jedna z najsilniejszych drużyn.

 

Na razie Polaków czekają listopadowe mecze towarzyskie z Urugwajem (10 listopada w Warszawie) i Meksykiem (13 listopada w Gdańsku). Wiadomo także, że w ostatnim, czerwcowym spotkaniu przed MŚ 2018 w Rosji zmierzymy się z Litwinami.