Trump wyprowadzi Fury'ego do walki z Joshuą?

Sporty walki
Trump wyprowadzi Fury'ego do walki z Joshuą?
fot. PAP

Anthony Joshua (20-0, 20 KO) zdradził, że jego promotor Eddie Hearn rozmawiał z Tysonem Furym (25-0, 18 KO). Według spekulacji pod uwagę brana jest walka obu pięściarzy, która z pewnością byłaby jedną z najważniejszych XXI wieku. Tego samego zdania jest Fury, który zaproponował prezydentowi Donaldowi Trumpowi by ten... wyprowadził go do ringu.

O walce Joshuy z Furym mówi się już od dawna. Pierwszy z nich przyznał, że temat rzeczywiście istnieje. - Rozmawiamy. I nie jest to gadka w stylu "Co tam u ciebie?". Bardziej w stylu "Znokautuję cię, uwierz mi" - zdradził 28-latek. By jednak do walki doszło, "Król Cyganów" musi najpierw odzyskać licencję boksera.
 
Pięściarze i środowisko są zgodni, że pojedynek Joshuy z Furym byłby jednym z najważniejszych w XXI wieku. Ten sam tok myślenia ma kontrowersyjny Fury, który wpadł na pomysł, aby do całego przedsięwzięcia zaangażować... prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa.
 
- Jeśli chcesz, możesz wyprowadzić mnie do ringu i być częścią największej walki w historii boksu - napisał na Twitterze Fury.
 

Fury po raz ostatni w ringu wystąpił dwa lata temu. Joshua kilka dni temu obronił pasy mistrzowskie wagi ciężkiej w Cardiff po kontrowersyjnym zakończeniu walki z Carlosem Takamem (35-4-1, 27 KO).

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze