Czas na Szanghaj! Virtus.pro kontra Flash Gaming już o 12:00

E-sport
Czas na Szanghaj! Virtus.pro kontra Flash Gaming już o 12:00
fot. HLTV.org

Virtus.pro rozpocznie dziś przygodę z SL i-League Invitational w Szanghaju. Inauguracyjny pojedynek biało-czerwoni rozegrają z Flash Gaming.

Nie otrząsnęliśmy się jeszcze po świetnym występie Virtus.pro w Sankt Petersburgu, a „Złota piątka” ponownie rozpoczyna występ na turnieju LAN-owym. Ekipa Wiktora ‘TaZa’ Wojtasa otrzymała bezpośrednie zaproszenie do Chin, by stoczyć bój o nagrody z puli $150,000.

Pierwszym rywalem formacji znad Wisły będą gracze Flash Gaming, którzy na turniej dostali się poprzez azjatyckie eliminacje. I choć Virtus.pro nie rozgrywało jeszcze bezpośredniego spotkania  z graczami „Błysku”, chińskie zespoły wielokrotnie zaskakiwały już podopiecznych Jakuba ‘kubena’ Gurczyńskiego. Polacy niejednokrotnie przegrywali już przecież z reprezentantami Państwa Środka.

12:00 – Virtus.pro vs Flash Gaming – BO3

Potyczka planowo rozpocząć ma się o godzinie 12:00 i odbędzie się w trybie BO3. Oprócz Flash Gaming  w grupie Virtus.pro znajdują się także zawodnicy HAVU Gaming oraz Renegades. I to z jedną z powyższych drużyn przyjdzie się zmierzyć kadrze Janusza ‘Snaxa’ Pogorzelskiego w następnej kolejności.

SG, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze