Kabayel - Chisora. Transmisja w Polsacie Sport

Sporty walki

Mistrz EBU wagi ciężkiej Agit Kabayel (16-0, 12 KO) 4 listopada będzie bronił swojego pasa w Monte Carlo. Rywalem reprezentanta Niemiec będzie Dereck Chisora (26-7, 18 KO). Transmisja gali w Monte Carlo od 20:00 w Polsacie Sport.

Dereck Chisora raz jeszcze  w swojej karierze spróbuje zdobyć tytuł mistrza Europy. Tym razem pas ten należy do Agita Kabayela, Niemca tureckiego pochodzenia, który będzie go bronił właśnie w Monte Carlo. Kabayel jest młody, wysoki i silny, ale dobrze przygotowany Chisora jest go w stanie pokonać. Podczas przygotowań pochodzący z Zimbabwe Anglik wybrał się między innymi do Dzierżoniowa, gdzie sparował z Mariuszem Wachem.

Walka Chisory z Kabayelem będzie trzecim od końca pojedynkiem gali w stolicy Księstwa Monako. W co-main evencie Dmitrij Biwoł (11-0, 9 KO) zmierzy się z Australijczykiem Trentem Broadhurstem (20-1,12 KO) i będzie zdecydowanym faworytem. Stawką rosyjsko-australijskiego starcia będzie zwakowany przez Badou Jacka pas WBA w wadze półciężkiej.

Walka wieczoru będzie natomiast należeć do mistrza WBA w wadze koguciej Jamiego McDonnella (29-2-1, 13 KO) oraz próbującego odebrać mu pas mistrzowski Liborio Solisa (25-5-1, 11 KO). Niemal rok temu Wenezuelczyk także w Monte Carlo przegrał McDonnellem na punkty i teraz pała rządzą rewanżu. Czy druga próba zdobycia tytułu okaże się skuteczna?

Transmisja gali w Monte Carlo od 20:00 w Polsacie Sport.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze