Kowalewski i Zbozień gośćmi Cafe Futbol!

Piłka nożna
Kowalewski i Zbozień gośćmi Cafe Futbol!
fot. Cyfrasport

Dwóch piłkarzy, którzy bardzo dobrze poznali rosyjskie realia będzie gośćmi kolejnego Cafe Futbol. Damian Zbozień i Wojciech Kowalewski podzielą się swoimi spostrzeżeniami o kraju, w którym w przyszłym roku odbędzie się mundial. Cafe Futbol w niedzielę o godzinie 11.00 w Polsacie Sport.

Cały czas nie wiadomo, gdzie reprezentacja Polski będzie miała swoją bazę podczas przyszłorocznych mistrzostw świata. Przed tygodniem prezes PZPN-u, Zbigniew Boniek przyznał w Cafe Futbol, że rozważane są dwa miejsca, Soczi i Kazań.

 

O Rosji bardzo dużo będzie mógł powiedzieć Kowalewski, który spędził tam dużą część kariery. Występował m.in. w Spartaku Moskwa i Sibirze Nowosybirsk. W Amkarze Perm grał zaś drugi gość, czyli Zbozień.

 

Ponadto w programie wywiad z Tomaszem Iwanem, który opowie o wyborze bazy dla kadry Adama Nawałki, a także rozmowa z Jackiem Hugo Baderem, dziennikarzem od lat piszącym o Rosji. Cafe Futbol poprowadzi Bożydar Iwanow, nie zabraknie rzecz jasna naszych stałych ekspertów, Romana Kołtonia oraz Tomasza Hajty.

 

Cafe Futbol w niedzielę o godzinie 11.00 w Polsacie Sport. Od godziny 12.25 dogrywka na Polsatsport.pl.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie