Bonusy po UFC 217: Rywalka Jędrzejczyk nagrodzona

Sporty walki
Bonusy po UFC 217: Rywalka Jędrzejczyk nagrodzona
fot. YouTube

Organizacja UFC przyznała bonusy po gali UFC 217 w Nowym Jorku, podczas której Joanna Jędrzejczyk (14-1, 4 KO, 1 SUB) przegrała przez nokaut z Rose Namajunas (7-3, 1 KO, 5 SUB). Rywalka Polki wyjedzie z Madison Square Garden nie tylko z mistrzowskim pasem.

Gala UFC 217 niewątpliwie przeszła do historii sportów walki. W Madison Square Garden odbyły się trzy walki mistrzowskie i trzy pasy zmieniły swoich właścicieli. Seria niespodzianek rozpoczęła się od porażki Joanny Jędrzejczyk, która sensacyjnie już w pierwszej rundzie przegrała z Rose Namajunas. Kilkanaście minut później TJ Dillashaw w drugiej rundzie znokautował byłego już mistrza Cody'ego Garbrandta. Na zakończenie gali doszło do konfrontacji mistrzowskiej w kategorii średniej, w którym Michael Bisping stracił tytuł na rzecz Georgesa St. Pierra.

Wszyscy zwycięzcy walk mistrzowskich: St. Pierre, Dillashaw i Namajunas zostali nagrodzeni przez UFC bonusami w kategorii "Występ Wieczoru". Tym samym ich konta powiększyły swoją zasobność o bagatela 50 tysięcy dolarów.

Tym razem włodarze amerykańskiej organizacji nie zdecydowali się na przyznanie wyróżnienia za „Walkę Wieczoru”. Zamiast tego rozdano dodatkowe nagrody w kwocie 25 tysięcy dolarów, które otrzymali Ovince Saint Preux i Ricardo Ramos.

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie