Nice 1 Liga: Głosuj na najładniejszą bramkę października

Piłka nożna

W październiku na pierwszoligowych boiskach nie brakowało pięknych trafień, a my przedstawiamy Wam sześć goli, z których możecie wytypować najładniejszą bramkę. Zapraszamy do głosowania.

Na pewno bardzo mocnym kandydatem do gola miesiąca jest trafienie Mateusza Gancarczyka (Stal Mielec) w starciu z Chojniczanką, gdy zerwał on pajęczynę z bramki strzeżonej przez Radosława Janukiewicza. Nieco innej urody była bramka Łukasza Winiarczyka (Odra Opole), który wykończył genialną akcję całego zespołu w spotkaniu z Podbeskidziem. Bramką miesiąca możecie także wybrać piękny strzał Bartosza Nowaka (Ruch Chorzów), którym pogrążył on Odrę Opole.

Trzej pozostali piłkarze, którzy w poprzednim miesiącu zapisali się w pierwszoligowych annałach pięknymi golami, to Marquitos (Miedź Legnica), Szymon Lewicki (Zagłębie Sosnowiec) i Adrian Paluchowski (Pogoń Siedlce). Na każdego z sześciu wyżej wymienionych piłkarzy możecie głosować aż do poniedziału 13 listopada, gdy w magazynie Nice 1 Ligi ogłosimy wyniki naszej sondy.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze