Inne

Kluby "świętują" 280 znaków na Twitterze....

Przed startem sezonu 2017/18 amatorski SV Oberwurzbach zmagał się z problemami finansowymi. Potrzebny był mu sponsor. Działacze postanowili nie iść jednak łatwiznę. - Chcieliśmy zrobić coś szalonego. Razem z trenerem Erikiem Bausem i kapitanem Jensem Ebersoldem usiedliśmy wspólnie i zdecydowaliśmy, że chcemy mieć na koszulkach naprawdę gorącego sponsora - powiedział dyrektor sportowy klubu Torsten Nelz.

Padło więc na gwiazdę porno, a zarazem fankę futbolu Lenę Nitro. - Mamy szalony zespół, dlatego wszystko do siebie pasowało. Spotkaliśmy się z Leną i ustaliliśmy warunki. Okazała się bardzo przyjazną osobą - zdradził Nelz. Aktorka zgodziła się na warunki działaczy bez problemu, a nazwa jej strony internetowej wkrótce trafiła na klubowe koszulki. Nitro bardzo się we współpracę zaangażowała - odwiedzała piłkarzy podczas sesji zdjęciowych i chwaliła się fotografiami z nimi w mediach społecznościowych.

 

 Zyskali na tym również sami zawodnicy, którzy w koszulkach z nowym sponsorem radzili sobie znakomicie. Na półmetku rundy jesiennej zajmowali drugie miejsce w lidze. Niestety, wszystko co dobre zawsze kiedyś się konczy. Tym razem na drodze tej owocnej współpracy stanął związek piłkarski okręgu Saarland, który nie wyraził zgody na dalsze sponsorowanie klubu przez witrynę 30-latki. Powód? Nie do końca jest jasny...

Cel został jednak zrealizowany. Klub swoje zarobił i zrobiło się o nim w Niemczech głośno - artykuł na temat nietypowego sponsoringu napisał nawet popularny niemiecki dziennik "Bild". Nowych fanów zyskała zapewne także sama aktorka, która przywatnie jest fanką Borussii Dortmund. Oto jak prezentuje się na co dzień:

 

 

Viel Erfolg Jungs 💋 #echteliebe #bvb💛

A post shared by Lena Nitro (@lenanitro) on Apr 19, 2017 at 11:51am PDT

 

Schönen Abend ihr süßen 😘

A post shared by Lena Nitro (@lenanitro) on Jul 4, 2017 at 1:38pm PDT

 

Schönen Abend 💋

A post shared by Lena Nitro (@lenanitro) on Sep 5, 2017 at 12:43pm PDT

 

Ich will Urlaub 😣😉kommt jemand mit ??

A post shared by Lena Nitro (@lenanitro) on Aug 23, 2017 at 8:29am PDT

 

Zuhause ist am schönsten❤️

A post shared by Lena Nitro (@lenanitro) on Apr 13, 2017 at 8:06am PDT