Nie żyje 26-letnia polska mistrzyni

Inne
Nie żyje 26-letnia polska mistrzyni
fot. Facebook/Magdalena Mielnik

Magdalena Mielnik była czołową polską triathlonistką. Marzyła o występie na igrzyskach olimpijskich, ale niestety już nigdy swojego marzenia nie zrealizuje. We wtorek 7 listopada zmarła. Miała zaledwie 26 lat.

Życie Mielnik od najmłodszych lat wypełnione było przez sport. W drodze do realizacji swojego największego marzenia, czyli występu na letnich igrzyskach olimpijskich, została m.in. młodzieżową mistrzynią Europy w aquathlonie oraz mistrzynią Polski w triathlonie. Swój główny cel młoda zawodniczka planowała zrealizować już w Rio de Janeiro, ale niestety nie udało jej się uzyskać minimum olimpijskiego.

Ostatnimi czasy 26-latka zmagała się z problemami zdrowotnymi. Walczyła z depresją. Wszystko jednak wskazywało na to, że już niedługo wyjdzie na prostą. "Powolutku, małymi kroczkami, wracam do zdrowia. Droga przede mną jeszcze długa, ale bardzo przyjemna" - napisała Mielnik pod koniec lipca na Facebooku.

 


Niestety, w środę z olsztyńskiej "Gazety Wyborczej" dotarła do nas wiadomość o nagłej śmierci 26-letniej triathlonistki. Jak dotąd jej przyczyn nie ujawniono.

RH, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie