Romantyczny Szczęsny napisał tekst do piosenki dla żony

Piłka nożna
Romantyczny Szczęsny napisał tekst do piosenki dla żony
fot. Instagram

Bramkarz reprezentacji Polski Wojciech Szczęsny opowiedział na łamach portalu "Łączy nas Piłka" o tekście do piosenki, który napisał dla swojej żony. Utwór do którego warstwę liryczną stworzył 27-latek znajdzie się na najnowszej płycie Mariny Łuczenko-Szczęsnej. której premierę zaplanowano na 17 listopada.

Szczęsny to nie tylko świetny piłkarz, ale także osoba obdarzona nieprzeciętnym talentem muzycznym. Nie od dziś wiadomo, że bramkarz Juventusu Turyn doskonale gra na pianinie, jak się niedawno okazało lubi także pisać teksty. Za nieco ponad tydzień na sklepowe półki trafi najnowsza płyta jego małżonki, zatytułowana "On My Way". Na krążku znalazło się 10 utworów, do jednej z piosenek wykorzystany został tekst wychowanka Agrykoli Warszawa.

- Do napisania tego tekstu wykorzystałem jedną z linii melodyjnych skomponowanych wcześniej przez moją żonę. Wysłałem jej to w ramach niespodzianki. Myślałem, że spojrzy i wyrzuci w kąt, ale ona powiedziała, że to całkiem fajne. Postanowiła, że uwzględni go na swojej najnowszej płycie - zdradził podczas zgrupowania kadry Szczęsny.

- Tekst utworu jest o niezdrowej miłości i może być różnie odbierany. Jestem wrażliwym facetem, swoje emocje przelewam na papier - dodał na koniec.

kl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie