PRIDE poszuka młodych talentów na stadionie Legii Warszawa

E-sport
PRIDE poszuka młodych talentów na stadionie Legii Warszawa
fot. facebook.com/formagraphics

W ten weekend na stadionie Legii Warszawa odbędzie się wielki finał Akademii PRIDE. Jej zwieńczeniem jest dwudniowy turniej LAN, na którym zmierzą się ze sobą zawodnicy wyłonieni w eliminacjach spośród 516 graczy.

Akademia PRIDE to projekt, który wystartował we wrześniu 2016 roku pod patronatem organizacji PRIDE - która zajmuje się rozwijaniem zarówno profesjonalnych, jak i amatorskich zawodników w CS:GO.

 

Z ramienia PRIDE prowadzi ją Kubik - były trener drużyny PRIDE - który w ramach akademii zajmuje się edukacją i rozwojem młodych (16-20 lat), utalentowanych zawodników. Celem działania akademii jest scouting talentów oraz przeszkolenie ich i stworzenie warunków do rozwoju, aby mogli stanowić nową, silną drużynę na scenie CS:GO w Polsce. Uczestnicy akademii biorą udział w regularnych treningach, mają dostęp do gaming house PRIDE oraz grają na sprzęcie najwyższej klasy - pod okiem trenera.

 

Z rozgrywek będzie prowadzony stream na kanale Twitch Kubika wraz z jego komentarzem. Stream będzie realizowany na kilka kamer - 2 statyczne skierowane na drużyny, 1 - na Kubika oraz dodatkowa ruchoma w akcji.

 

GDZIE: Stadion Legii Warszawa, ul. Łazienkowska 3

KIEDY: Sobota 11 listopada, godz. 10.00-18.00. Niedziela 12 listopada, godz. 10.00-17.00

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie