ProXima Gaming ogłasza nowy skład

E-sport
ProXima Gaming ogłasza nowy skład
fot. ProXima Gaming

ProXima Gaming za pomocą mediów społecznościowych poinformowała o rozpoczęciu współpracy z nowym zespołem Counter-Strike’a: Global Offensive. Drużyna zlepiona została z graczy występujących wcześniej w różnych składach.

W połowie października ówczesna kadra ProXima Gaming odeszła z klubu, zasilając szeregi Paragraph Crew, a więc projektu prowadzonego przez YouTubera – Piotra ‘NOLIFa’ Marczaka. Po tygodniach poszukiwań włodarze organizacji zdołali skompletować nową formację. Jej trzonem ma być Kamil ‘Kadil’ Woźniak, który kilka dni temu rozstał się z OFF-Mode. Konrad ‘fenon’ Srębacz zaistniał natomiast w 15. sezonie ESL Mistrzostw Polski. Jego Solaris Esports zasłynęło jednak czternastoma porażkami z rzędu, które ulokowały jego ekipę na ostatnim miejscu rozgrywek.

Skład ProXima Gaming:
Konrad 'fenon' Srębacz
Kamil 'Kadil' Woźniak
Maciej "Blacky" Barć
Paweł "Aytuo" Stenka
Konrad "qater" Ślusarz

 

- Jest nam niezmiernie miło, że dostaliśmy szansę od Proxima Gaming, jesteśmy bardzo zadowoleni że będziemy reprezentować jej barwy. Organizacja daje nam na ten moment wszystko, co potrzebnego do szybkiego rozwoju, jestem pewny że obie strony będą zadowolone ze współpracy – poinformował w oficjalnym oświadczeni lider formacji, Kadil.

Ambicje zarządu, a także samych graczy sięgają wysoko. ProXima ma zamiar zaistnieć w czołówce krajowych rankingów, a także z powodzeniem zaznaczyć swoją pozycję na scenie europejskiej.

SG, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze