Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Trefl Proxima Kraków. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Trefl Proxima Kraków. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

W 5. kolejce Ligi Siatkówki Kobiet w "Derbach Małopolski" zmierzą się Polski Cukier Muszynianka Muszyna oraz Trefl Proxima Kraków. Transmisja w Polsacie Sport.

Oba zespoły wgrały swoje ostatnie stracia 3:0. Polski Cukier podejmował we własnej hali Budowlane Toruń, Trefl Proxima natomiast również mierzył się z Budowlanymi, ale z Łodzi. Siatkarki z Muszyny zajmują w tabeli 9. miejsce, a ich rywalki z Krakowa 11.. Poniedziałkowe derby zapowiadają się więc bardzo emocjonująco, ponieważ wygrana może zapewnić jednej z ekip wywindowanie się w górę ligowej tabeli.

- Trefl Proxima Kraków to ciekawy i groźny zespół, który jak widać potrafi zaskoczyć każdego przeciwnika. Zdajemy sobie sprawę, że to spotkanie jest dla nas niezwykle ważne, i skupimy się głównie na tym, aby ponownie w pełni zrealizować nasze założenia i zostawić „serducho” na parkiecie. Można powiedzieć, że zespół Trefla jest nam dość dobrze znany, gdyż kilkukrotnie mierzyliśmy się z nim podczas przygotowań przedsezonowych, aczkolwiek to było troszkę „inne granie”. Jesteśmy dobrej myśli przed poniedziałkowym starciem – zapowiada sztab szkoleniowy Polskiego Cukru Muszynianki Muszyna.

 

Transmisja meczu Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Trefl Proxima Kraków od godziny 18.00 w Polsacie Sport. Komentują Przemysław Iwańczyk i Wojciech Drzyzga.

no, Polsat Sport, mksmuszynianka.com
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie