Babilon MMA 2: Były zawodnik UFC rywalem Niedźwiedzia!

Sporty walki
Babilon MMA 2: Były zawodnik UFC rywalem Niedźwiedzia!
fot.

Adam Niedźwiedź (5-2, 1 KO, 4 SUB) będzie kolejnym bohaterem gali Babilon MMA 2, która odbędzie się już 2 grudnia odbędzie. W Legionowie 23-latek zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC Pawłem Pawlakiem (12-3, 6 KO, 3 SUB).

Niedźwiedź ma na swoim koncie m.in. występy dla organizacji FEN i MMA. W 2017 roku powrócił do zawodowysh startów po dłuższej przerwie i pokonał Pawła "Trybsona" Trybałę. 23-latek znany jest również ze swojej działalności w branży modelingowej.

 

Pawlak będzie jednym z największych wyzwań w dotychczasowej karierze MMA Niedźwiedzia. "Plastinho" stoczył w organizacji UFC trzy pojedynki i zapisał na swoim koncie zwycięstwo z Sheldonem Westcottem. W marcu tego roku na gali FEN 16 decyzją sędziów pokonał doświadczonego Ireneusza Szydłowskiego.

 

W walce wieczoru gali Babilon MMA 2 wystąpią Szymon Kołecki (3-0, 3 KO) oraz Kamil Bazelak (7-9, 1 KO, 6 SUB). W Legionowie dojdzie także do ciekawego starcia w kategorii średniej pomiędzy Łukaszem Bieńkowskim (5-1, 2 KO) a Rafałem Haratykiem (7-3-2, 2 KO, 4 SUB).

W załączonym materiale wideo skrót ostatniej walki Pawła Pawlaka.

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie