Zmiany w GODSENT. Znajder i dennis poza składem

E-sport
Zmiany w GODSENT. Znajder i dennis poza składem
fot. HLTV.org

GODSENT ogłosiło zmiany w składzie. W zespole nie zobaczymy już Andreasa ‘znajdera’ Lindberga, a Dennis ‘dennis’ Edman zasiądzie na rezerwie.

W miejsce znajdera i dennisa weszli – na czas bliżej nieokreślony – Hampus ‘hampus’ Poser i Jacob ‘pyth’ Mourujärvi. Pierwszy związany z passions – zakwalifikował się ostatnio na FCDB’17 Cup w Mińsku. Drugi największą popularność zyskał w barwach Ninjas in Pyjamas, a jakiś czas temu tworzył niezobowiązujący skład Kindest Regards.

 

Rotacje w GODSENT wynikają z osiągania przez Skandynawów słabych wyników. Lindberg o swojej przyszłości rozmawiał z zarządem od dłuższego czasu. Ze względu na lojalność, którą zawsze okazywał, włodarze zwolnili go z kontraktu bez kwoty odstępnego. - Znajder zawsze był oddany wobec GODSENT. Prowadziliśmy stały dialog z Andreasem, tak jak robimy to ze wszystkimi graczami, i podczas naszych rozmów stało się jasne, że chciał spróbować czegoś nowego w swojej karierze – czytamy w oświadczeniu wystosowanym przez zarząd klubu.

 

Dennis poprosił natomiast o przesunięcie na rezerwę, ponieważ od momentu przejścia do GODSENT z fnatic, nie może odnaleźć się w formacji. - Styl, w jaki prezentuje zespół, do mnie nie pasuje. Po prostu byłem coraz bardziej zmęczony. Wiem, że mogę zrobić o wiele więcej jako gracz z bardziej zorganizowanym planem gry zespołu – stwierdził Edman, który na ławce rezerwowych poczeka na oferty wykupienia jego umowy.

 

Tymczasowy skład GODSENT:
Joakim "disco doplan" Gidetun
Simon "twist" Eliasson
Fredrik "freddieb" Buö
Jacob "pyth" Mourujärvi (zawodnik tymczasowy)
Hampus "hampus" Poser (zawodnik tymczasowy)
Finland Niko "naSu" Kovanen (trener)
Dennis "dennis" Edman (rezerwa)

SG, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze