Owczarz zawodniczką Shark Top Team

Sporty walki
Owczarz zawodniczką Shark Top Team
fot. Facebook - Karolina Owczarz

Dziennikarka i reporterka Polsatu Sport Karolina Owczarz kilka dni temu poinformowała oficjalnie o swoim powrocie do sportu. Była pięściarka nie pojawi się jednak na ringu, lecz zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. 24-latka do swojego pierwszego pojedynku przygotuje się pod okiem trenera Łukasza Zaborowskiego w łódzkim klubie Shark Top Team.

Po sześciu latach spędzonych w Warszawie, w tym aż pięciu w Polsacie Sport, Owczarz postanowiła wrócić do sportu. - Pragnę znów poczuć te adrenalinę, wyjść na arenę sportową - powiedziała. Aby przygotować się do swojej debiutanckiej walki w mieszanych sportach walki wróciła do rodzinnej Łodzi. Tam pod okiem trenera Łukasza Zaborowskiego będzie trenować w klubie Shark Top Team. Była pięściarka będzie miała możliwosć podwyższać tam swoje umiejętności w gronie gwiazd takich jak Karolina Kowalkiewicz czy Marcin Wrzosek.

O swoich planach Owczarz poinformowała na Facebooku. "No to chyba teraz już o mój debiut możecie być spokojni! Miło mi poinformować, że już oficjalnie dołączyłam do Shark Top Team, co jednocześnie wiąże się z powrotem, po 6 latach, do Łodzi. Teraz będę miała przyjemność trenować z całą plejadą gwiazd, a wszystko pod okiem Łukasz Zaborowski" - napisała.

 

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze