Nice 1 Liga: Ruch Chorzów - Stal Mielec. Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
Nice 1 Liga: Ruch Chorzów - Stal Mielec. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport.eu

W piątek spadkowicz z Ekstraklasy Ruch Chorzów, który z dorobkiem 14 punktów zajmuje ostatnie miejsce w tabeli (zaczął sezon z pięcioma ujemnymi punktami za zaległości finansowe), podejmie 10. w Nice 1 Lidze Stal Mielec, która zgromadziła dotąd na swoim koncie 22 punkty. Transmisja meczu Ruch Chorzów - Stal Mielec w Polsacie Sport.

Piątkowy mecz szczególnie ważny będzie dla Rafała Grodzickiego, byłego kapitana Ruchu, który od trzech miesięcy jest zawodnikiem Stali Mielec.

- Łezka w oku się zakręci, bo w Chorzowie spędziłem osiem lat z przerwą na grę w Śląsku Wrocław. Z tym klubem przeżywałem wspaniałe chwile, jak i ten ostatni nieudany sezon. Ten klub mam w swoim sercu i zostawiłem tam dużo zdrowia - powiedział Grodzicki cytowany przez oficjalną stronę "Niebieskich".

Dla Stali będzie to okazja do przełamania po dwóch meczach bez choćby jednego punktu, ale też dla Ruchu na zmazanie plamy, bo bolesnej porażce 0:3 z Zagłębiem Sosnowiec z początku listopada.

Transmisja meczu Ruch Chorzów - Stal Mielec od godz. 20:30 w Polsacie Sport. Komentują: Bożydar Iwanow i Tomasz Łapiński.

RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze