Czas na AGO Gaming! "Aniołki" rozpoczynają turniej w Chinach

E-sport
Czas na AGO Gaming! "Aniołki" rozpoczynają turniej w Chinach
fot. ESL fot. ESL

AGO Gaming wyruszyło do Azji, by w Shenzhen wziąć udział w turnieju China Top 2017. Polska formacja jest jednym z czterech uczestników rozgrywek.

Swojej ostatniej przygody z Azją dobrze nie wspominają gracze Teamu Kinguin, którzy odpadli z koreańskich zawodów WEGL 2017 Super Fight Invitational już po pierwszym meczu. Teraz szansy na dalekim wschodzie poszukają „Aniołki” Dominika ‘GruBego’ Świderskiego. AGO Gaming udział w China Top 2017 wywalczyło w internetowych zmaganiach SkinCoin Invitational. Oprócz Polaków w Shenzhen pojawią się dodatkowo zaproszeni przez organizatorów gracze TyLoo i Flash Gaming, a także Vega Squadron. Rosjanie z powodzeniem zakończyli bowiem kwalifikacyjny turniej w chińskim Kunshan.

 

Pierwszy mecz AGO Gaming rozegra przeciwko Flash Gaming. Sekcja „Błysku” to jedna z najlepszych drużyn w Chinach. AGO Gaming nie miało jednak jeszcze okazji bezpośrednio zmierzyć się z nią w oficjalnym pojedynku, przez co trudno przewidywać rezultat konfrontacji. Jedno jest pewne – Azjaci potrafią zagospodarować to, że grają na swojej ziemi, dobrze wykorzystując niewygodną dla Europejczyków zmianę czasu.

 

07:20 – AGO Gaming vs Flash Gaming - BO3

 

Potyczka startuje w sobotę o 07:20 polskiego czasu i rozegra się w trybie BO3. W razie niepowodzenia formacji znad Wisły, ekipa Damiana ‘furlana’ Kisłowskiego dostanie jeszcze jedną szansę – w drabince przegranych.

SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie