Pogoń Szczecin ukarała finansowo czterech piłkarzy!

Piłka nożna
Pogoń Szczecin ukarała finansowo czterech piłkarzy!
fot.Cyfrasport

Zarząd Pogoni Szczecin nałożył karę finansową na czterech zawodników oraz dwóch członków sztabu szkoleniowego. Powód? Złamanie regulaminu panującego w drużynie.

Zarząd szczecińskiego klubu za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej wydał następujący komunikat: - W związku ze złamaniem regulaminu I zespołu Pogoni Szczecin przez zawodników: Jakuba Bursztyna, Dawida Korta, Davida Niepsuja, Tomasza Hołotę oraz członków sztabu: kierownika drużyny Daniela Strzeleckiego i masażystę Tomasza Bardzela, zarząd postanowił ukarać każdego z wymienionych karą dyscyplinarną w wysokości jednomiesięcznego wynagrodzenia.

 

„Portowcy” w tym sezonie spisują się fatalnie. Po 16. kolejkach Lotto Ekstraklasy szczecinianie zajmują ostatnie miejsce w tabeli ligowej. Ekipa ze stolicy województwa zachodniopomorskiego zgromadziła zaledwie 9 punktów i do bezpiecznego miejsca gwarantującego utrzymanie traci już 7 „oczek”.

 

W ostatniej kolejce Pogoń przegrała na wyjeździe z Wisłą Kraków 0:1. Był to debiut nowego szkoleniowca - Kosty Runjaicia. Najbliższy mecz podopieczni niemieckiego szkoleniowca rozegrają przed własną publicznością. Rywalem będzie Piast Gliwice, z którym zespół ze Szczecina wygrał (2:1) na wyjeździe w 2. kolejce.

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie