45 triumfów w Lidze Mistrzów! Kibic Lecha trafił do Księgi Rekordów Guinnessa

E-sport
45 triumfów w Lidze Mistrzów! Kibic Lecha trafił do Księgi Rekordów Guinnessa
fot. CyfraSport

Kilkanaście dni temu miłośnicy najpopularniejszego menedżera piłkarskiego powitali nową wersję ukochanej gry. Jak się okazuje, niektórzy nie porzucili starszych wersji i wciąż śrubują tam rekordy. Jeden z fanów Lecha Poznań był na tyle zawzięty, że swój ukochany zespół prowadził przez... 220 sezonów! Wyczyn ten trafi do Księgi Rekordów Guinnessa.

Football Manager od lat pełni rolę najbardziej popularnego menadżera piłkarskiego na świecie. Najnowsza odsłona gry wprowadza jeszcze więcej możliwości wpływania na prowadzony klub. Znajdziemy w niej zarówno kwestie dotyczące kierowania zawodnikami, ustalania taktyki, jak również liczne aspekty biznesowe.
 
Jak się okazuje, niektórzy zostali jednak przy starszej wersji i śrubują w niej rekordy. Jeden z kibiców Lecha Poznań, Michał Leniec prowadził swój ukochany klub w Football Managerze 2016... aż 220 sezonów! Wynikiem zainteresowała się Księga Rekordów Guinnessa, która wpisała pana Michała - ten pobił dotychczasowy rekord, wynoszący 170 sezonów. Tyle wyśrubował fan Oxfordu United.
 
W tym czasie Lech wygrał 208 mistrzostw Polski, 161 Pucharów kraju i... 45 pucharów Ligi Mistrzów oraz 34 Superpucharów Europy.
 
Niżej szczegółowa historia trofeów, którą Michał pochwalił się na Twitterze:
 
Czy po takim czasie gra może się znudzić? Kibic, na którego kalendarzu wybił właśnie rok 2235 twierdzi, że wcale nie...
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze