Hiszpanie nie rezygnują z Teodorczyka! Polak zagra w La Liga?

Piłka nożna
Hiszpanie nie rezygnują z Teodorczyka! Polak zagra w La Liga?
fot. PAP

Łukasz Teodorczyk, mimo że w ostatnim okresie nie prezentuje najwyższej formy, to w dalszym ciągu budzi zainteresowanie kilku europejskich klubów. Z Polaka walki o Polaka nie chce zrezygnować Sevilla, która już kilkukrotnie starała się sprowadzić "Teo".

Teodorczyk gra dość regularnie w ekipie Anderlechtu, ale jego występy są oceniane słabo. Po spotkaniu z Bayernem Monachium w Lidze Mistrzów w mediach wręcz wyśmiano postawę Polaka. Ostatnio doszło nawet do sytuacji, że nasz napastnik nie trenował z pierwszym zespołem, gdyż sztab uznał, że musi "ochłonąć". Mimo to zainteresowana ściągnięciem 25-latka jest Sevilla - podaje "Estadio Deportivo".

 

Hiszpański zespół już w poprzednim sezonie widział w swoich szeregach "Teo". Wtedy jednak był on czołowym graczem "Fiołków", bramki zdobywał jak na zawołanie, a Sevilla potrzebowała napastnika jego pokroju.

 

Włodarze klubu zdają sobie zapewne sprawę, że forma reprezentanta Polski z czasem się poprawi, a fakt, że nie gra teraz najlepiej, spowoduje spadek jego ceny. Podczas meczu z Bayernem na trybunach stadionu w Brukseli zasiadł skaut z Sevilli. Być może klub z La Liga już zimą postara się sprowadzić Polaka.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie