Wymarzona "11" polskiej grupy na MŚ w Rosji! Tylko dwóch Polaków

E-sport
Wymarzona "11" polskiej grupy na MŚ w Rosji! Tylko dwóch Polaków
fot. PAP

Chociaż reprezentacja Polski stawiana jest w roli faworyta swojej grupy na przyszłorocznym mundialu, to zestawienie najlepszej "jedenastki" grupy H nie maluje się niestety w biało-czerwonych barwach. W przygotowanym na podstawie kart z, obecnego w grze FIFA 18, trybu FIFA Ultimate Team znalazło się miejsce jedynie dla dwóch Polaków. Cztery miejsca zajęli piłkarze z Kolumbii.

Zdania odnośnie losowania grup mistrzostw świata 2018 w Rosji są podzielone. Podopieczni Adama Nawałki trafili do grupy H, w której przyjdzie im się zmierzyć z Kolumbią, Senegalem oraz Japonią. W środowisku piłkarskim przeważają opinie, że znaleźliśmy się w bardzo egzotycznym, aczkolwiek wymagającym towarzystwie.

Nie przyjdzie się nam zmierzyć z żadną drużyną z naszego kontynentu, a naprzeciw nam staną zespoły reprezentujące Amerykę Południową, Afrykę oraz Azję. Wszystkie one mogą pochwalić się zawodnikami światowej klasy, co widać w zestawieniu najlepszej "jedenastki" grupy H mistrzostw świata 2018 w Rosji, sporządzonym na podstawie kart trybu gry FIFA 18 - FIFA Ultimate Team. 

Znalazło się w nim miejsce zaledwie dla dwóch Biało-Czerwonych, czyli dla Roberta Lewandowskiego i Łukasza Piszczka. Nasi reprezentanci musieli ustąpić pola Kolumbijczykom i Senegalczykom, którzy do wymarzonego składu wnieśli po trzech piłkarzy. Dwa miejsca przypadły również Japończykom.

 

Skład wymarzonej "jedenastki" grupy H na mistrzostwach świata w Rosji:
 
David Ospina (Kolumbia, Arsenal F.C.) - Łukasz Piszczek (Polska, Borussia Dortmund), Kalidou Koulibaly (Senegal, SSC Napoli), Cristian Zapata (Kolumbia, AC Milan), Yuto Nagatomo (Japonia, Inter Mediolan) - Juan Cuadrado (Kolumbia, Juventus F.C.), Cheikhou Kouyate (Senegal, West Ham United), James Rodriguez (Kolumbia, Bayern Monachium), Shinji Kagawa (Japonia, Borussia Dortmund), Sadio Mane (Senegal, Liverpool F.C.) - Robert Lewandowski (Polska, Bayern Monachium)
AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze