Milik: Mam nadzieję, że zostanę w Napoli

Piłka nożna
Milik: Mam nadzieję, że zostanę w Napoli
fot. PAP

Arkadiusz Milik wciąż czeka na powrót na boisko po kontuzji zerwania wiązadeł krzyżowych w kolanie. Reprezentant Polski jest coraz bliżej wznowienia gry, ale wciąż nie wiadomo w jakich barwach. Sam zainteresowany ma nadzieje, że będzie mu dane nadal reprezentować klub z Neapolu.

Piłkarze Napoli walczą w tym sezonie o mistrzostwo Włoch. Ostatnia porażka z Juventusem nieco zbiła ich z tropu, ale wciąż podopieczni Maurizio Sarriego pozostają w grze o scudetto. Trener drużyny spod Wezuwiusza liczy na szybki powrót Polaka do pełni sprawności.

 

- 20 maja kończą się rozgrywki Serie A i do tego czasu chcę wrócić do zespołu i świętować zdobycie mistrzostwa Włoch. Wierzymy, że tak się stanie. To dla nas wszystkich, także dla mnie bardzo ważne. Jeżeli chodzi o moją sytuację to na razie jestem tutaj, nigdzie się nie wybieram, mimo że w futbolu nic nie jest pewne. Będę rozmawiał na temat mojej przyszłości z trenerem. Samemu także zastanowię się nad znalezieniem najlepszej opcji. Mam jednak nadzieję, że zostanę w Napoli – mówi Milik na łamach włoskiej prasy.

 

W mediach cały czas krążą plotki o możliwości wypożyczenia Polaka do innego klubu we Włoszech.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze