MŚ 2018: Bilety. Jak kupić? Gdzie kupić?

Piłka nożna
MŚ 2018: Bilety. Jak kupić? Gdzie kupić?
fot. CyfraSport

Jak kupić bilety na MŚ 2018 w Rosji? 5 grudnia o 10:00 rusza sprzedaż wejściówek przeznaczonych dla kibiców finalistów mundialu. Gdzie kupić bilety na mecze Polaków na MŚ 2018?

Wnioski o zakup wejściówek można składać do 31 stycznia 2018. Sprzedaż będzie prowadzona wyłącznie za pośrednictwem jedynego oficjalnego kanału sprzedaży biletów, jakim jest strona FIFA (KLIK). Każda osoba ma prawo ubiegać się o bilety dla maksymalnie 4 osób zarówno w przypadku zamawiania pojedynczych biletów, jak i pozostałych rodzajów biletów.

Bilety na mecze Polaków

Jeśli liczba złożonych wniosków będzie wyższa od liczby biletów przyznanych polskim kibicom, wszystkie ważne wnioski otrzymane przed upływem terminu ich składania zostaną poddane losowaniu w celu określenia wybranych wnioskodawców.

Jeśli liczba złożonych wniosków nie przekroczy przyznanej liczby wejściówek, pozostałe niewykorzystane bilety będą dostępne do zakupu w okresie między 13 marca 2018 roku, a 3 kwietnia 2018 na zasadzie „kolejności zgłoszeń”, w którym transakcje są procesowane w czasie rzeczywistym. Oznacza to brak losowania i potwierdzenie zakupu w momencie zakończenia transakcji.

Rodzaje biletów

- Bilety jednorazowe

- „Team Specific Tickets Series” – pozwala na wzięcie udziału we wszystkich meczach grupowych danej drużyny

- „Conditional Supporter Tickets” – warunkowe bilety pozwalające na wzięcie udziału w meczach fazy pucharowej turnieju (1/16 finału, ćwierćfinał, półfinał, finał) w wypadku awansu danej drużyny

- Wheelchair User („W”) – ograniczona liczba biletów dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku. Wnioskodawców na wózkach inwalidzkich lub wymagających miejsc z łatwym dostępem będzie dostępna i wydawana razem z bezpłatnym biletem dla osoby towarzyszącej/osobistego asystenta towarzyszącego takiemu posiadaczowi biletu „W”

 


Płatności za bilety można dokonywać wyłącznie za pomocą kart płatniczych VISA honorowanych przez portal.

Sprzedaż będzie prowadzona wyłącznie za pośrednictwem jedynego oficjalnego kanału sprzedaży biletów, jakim jest strona: www.fifa.com/worldcup/organisation/ticketing/purchase.html

 
FAN ID

Aby móc uczestniczyć w meczach FIFA Mistrzostw Świata Rosja 2018, należy uzyskać tzw. FAN ID. Jest to dokument wprowadzony na prośbę władz Federacji Rosyjskiej, służący identyfikacji kibiców i poprawie bezpieczeństwa podczas turnieju.

Wyrobienie FAN ID niesie za sobą szereg udogodnień, jak ulgi podczas podróżowania po Rosji lub może służyć jako wiza wjazdowa na teren Federacji Rosyjskiej.

Po FAN ID można aplikować po sfinalizowaniu opłat za bilety oraz po otrzymaniu wiadomości e-mail z potwierdzeniem przyznania biletów.

psl, Polsat Sport, Łączy Nas Piłka

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze