Trzech graczy odeszło z Teamu Dignitas

E-sport
Trzech graczy odeszło z Teamu Dignitas
fot. HLTV.org

Aż trzech graczy rozwiązało kontrakty z Teamem Dignitas. Międzynarodowy zespół opuścili Christian ‘loWel’ Garcia Antoran, Ricardo ‘fox’ Pacheco i Joakim ‘jkaem’ Myrbostad.

 Na fali tworzenia międzynarodowych formacji wypełnionych talentami na podobny ruch zdecydował się Team Dignitas. Szybko okazało się jednak, że organizacji, którą wcześniej z powodzeniem reprezentowali Duńczycy, daleko do FaZe Clanu, OpTic Gaming czy mousesports. Brak wyników musiał związać się z roszadami kadrowymi. Już oficjalnie z zespołu odeszli więc: loWel, fox oraz jkaem. W składzie nadal widnieją natomiast: Ruben ‘RUBINO’ Villarroel, Jorgen ‘cromen’ Robertsen i trener zawodników -  Morten ‘zEVES’ Vollan.

 

Tercet, który pozostał w zespole, jakiś czas temu wywalczył awans na światowe finały World Electronic Sports Games w Chinach. W europejskich finałach WESG w Barcelonie norweski miks występował pod sztandarem NOREG. Wielce prawdopodobne wydaje się więc, że na fali awansu dignitas postanowi sformować drużynę złożoną z Norwegów. Kontrakty zapronowane zostaną być może Haakonowi ‘Radifactionowi’ Tholo czy Ole ‘Marceliousowi’ Kristianowi Langanie.

 

Poturbowany skład Teamu Dignitas:


Ruben "RUBINO" Villarroel
Jorgen "cromen" Robertsen
Morten "zEVES" Vollan - trener

 

SG, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze