McGregor zostanie w boksie i zmierzy się z kolejną legendą?

Sporty walki
McGregor zostanie w boksie i zmierzy się z kolejną legendą?
fot. PAP

Conor McGregor (21-3, 18 KO, 1 SUB) coraz częściej wspomina, że jego kolejna walka w MMA wcale nie musi przyjść tak szybko. - Rządzę sportami walki, modą, whiskey i każdym biznesem, którym się zajmę. Możecie mnie zobaczyć wszędzie - mówił Irlandczyk. Według nieoficjalnych informacji kolejnym rywalem McGregora może być... Manny Pacquiao (59-7-2, 38 KO)!

Wydawało się, że po zwycięstwie Maxa Hollowaya na gali UFC 218 dojdzie do rewanżu McGregora z Hawajczykiem. Irlandczyk jednak może mieć inne plany i niekoniecznie związane z MMA i organizacją UFC.

"The Notorious" coraz częściej wspomina, że może raz jeszcze, po porażce z Floydem Mayweatherem, spróbować sił w boksie i tak naprawdę tylko on sam kreuje swoją przyszłość. - Ten rok był historyczny. Przeskoczyłem MMA i boks. Wszyscy muszą walczyć o walkę ze mną. Mogę być wszędzie - powiedział McGregor w wywiadze udzielonemu dla The Mac Life.

Według nieoficjalnych informacji dziennikarza Jima White'a ze Sky Sports, rozpoczęły się negocjacje na kolejną walkę Irlandczyka. Pojedynek miałby odbyć się na zasadach bokserskich, a potencjalnym rywalem McGregora może być... Manny Pacquiao! Pierwsze pogłoski mówią, że walka planowana jest na kwiecień przyszłego roku.

Rewelacje zostały również potwierdzone przez samego pięściarza. - To dobre dla nas obu. Wstępne rozmowy są już za nami - powiedział.

Pacquiao po raz ostatni w ringu zameldował się w lipcu tego roku, kiedy w Brisbane przegrał z Jeffem Hornem. Filipińczyk, podobnie jak McGregor, ma w swoim rekordzie także porażkę z Floydem Mayweatherem. "PacMan" jako jedyny pięściarz w historii był mistrzem świata w ośmiu kategoriach wagowych.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze