Reprezentanta Polski czeka dłuższa przerwa!

Piłka nożna
Reprezentanta Polski czeka dłuższa przerwa!
fot. Cyfrasport

Selekcjoner Adam Nawałka nie może być zadowolony z aktualnej sytuacji klubowej kilku kluczowych reprezentantów. Grzegorz Krychowiak i Kamil Grosicki mają problem z regularną grą w pierwszym składzie, a od dłuższego czasu z problemami zdrowotnymi zmagają się między innymi Łukasz Piszczek i Jakub Błaszczykowski. Teraz do grona kontuzjowanych dołączył Karol Linetty.

Pomocnik reprezentacji Polski ostatni raz wybiegł na boisko 19 listopada w meczu z Juventusem (3:2). Przed kolejnym meczem z Bologną (0:3) doznał urazu mięśnia dwugłowego uda. Z tego powodu Linetty nie zagrał już w trzech spotkaniach. Wydawało się, że na dniach wróci do zdrowia i już w połowie grudnia wróci do gry. Jego rehabilitacja jednak się przedłuża…

 

Włoskie media sugerują, że Polak wróci do treningów 19 grudnia tuż przed meczem z Napoli, ale realny scenariusz zakłada, że na boisku pojawi się dopiero 30. dnia tego miesiąca w spotkaniu ze SPAL 2013.

 

Urazy gnębią reprezentantów naszego kraju i nie jest to najlepsza informacja dla selekcjonera. W ostatnim czasie kontuzje przytrafiały się Łukaszowi Piszczkowi, Michałowi Pazdanowi, Arturowi Jędrzejczykowi, Jakubowi Błaszczykowskiemu, czy Sławomirowi Peszce. Problemy z grą w klubie mają Krychowiak i Grosicki. Oby pech opuścił naszych reprezentantów w przyszłym roku i niech w najwyższej formie zdrowotnej i tej sportowej pojadą na mundial w Rosji.

SA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie