Gwiazdor Premier League stracił fortunę w 5 miesięcy!

Piłka nożna
Gwiazdor Premier League stracił fortunę w 5 miesięcy!
fot. PAP

Piłkarze Premier League potrafią przyciągać kłopoty. Jeden z nich wpadł w poważne tarapaty, przegrywając na zakładach bukmacherskich prawdziwą fortunę!

W najdroższej lidze świata zarabia się gigantyczne pieniądze, a zawodnicy często nie potrafią poradzić sobie z szybko pojawiającym się bogactwem. W związku tym wielu z nich traci oszczędności już rok po zakończeniu zawodowej kariery. W niedzielę dowiedzieliśmy się o kolejnym takim przypadku - według "The Sun" jeden z asów Premier League, który zarabia około 100 tysięcy funtów tygodniowo, na internetowną grę w kasynie potrafił wydać znacznie więcej! Jego limity wynosiły około 250 tysięcy funtów i często zbliżał się właśnie do tej granicy.

Z wstępnych raportów wynika, że piłkarz Premier League, którego nazwiska nie znamy, stracił około 5,5 miliona funtów w ciągu kilka miesięcy! Jego internetowe konto zostało zamknięte, a popularna firma bukmacherska zgłosiła już sprawę do klubu obecnie zatrudniającego tego zawodnika.

- Był uznawany za nałogowego hazardzistę. Łącznie z jego konta ubyło ponad 5,5 miliona funtów! Wiele stron (z zakładami bukmacherskimi i kasynem internetowym) uwielbia, kiedy ludzie zostawiają takie pieniądze, ale kiedy ktoś robi to na  taką skalę, to ludzie się martwią - mówi tajemniczy informator.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze