Dla Abdi jest to powrót do Wisły. W sezonie 2014/15 reprezentowała już barwy krakowskiego klubu, z którym wywalczyła mistrzostwo i Puchar Polski.

 

Po odejściu z Wisły reprezentowała barwy tureckiego Basketbolu Gelistirenler, Mersin Buyuksehir Belediyesii i izraelskiego Maccabi Bnot Ashdod. Ma też za sobą trzy sezony (2013-15) występów w WNBA w barwach Los Angeles Sparks. Obecny sezon rozpoczęła w hiszpańskim CB Avenida Salamanca. W rozgrywkach ligowych i euroligowych wystąpiła łącznie w 13 meczach, na parkiecie spędzała średnio 15 minut zdobywając 5 punktów i notując 2 zbiórki. Avenida Salamanca jest rywalem Wisły w grupie B Euroligi. Obydwie drużyny zmierzą się ze sobą 3 stycznia w Krakowie.

 

"Wspaniale, że wracam do Krakowa. Jestem niezmiernie podekscytowana. Zawsze kochałam to miasto i tą wspaniałą publiczność" - powiedział Abdi dla oficjalnej strony klubowej po podpisaniu kontraktu.

 

Wisła CanPack jest liderem ekstraklasy koszykarek z bilansem 11 zwycięstw i jednej porażki. W Eurolidze krakowianki przegrały osiem spotkań, jedno wygrały i w grupie B zajmują przedostatnią 7. lokatę.