FEN 20: Trybson zmierzy się z… "angielskim Trybsonem"?

Sporty walki

W świecie mieszanych sztuk walki coraz więcej jest ludzi z showbiznesu. W Polsce znany jest m.in. Paweł Trybała (3-3, 3 KO), który rozpoznawalność zyskał dzięki reality show "Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy". Być może niedługo "Trybson" zmierzy się z zawodnikiem MMA, który sławę zyskał dzięki angielskiemu odpowiednikowi tego programu.

Aaron Chalmers (3-0, 3 KO) brał udział w programie "Ekipa z Newcastle". Potem zaczął swoją przygodę z organizacją BAMMA. Od maja do grudnia stoczył trzy pojedynki, wszystkie wygrał przed czasem w pierwszej rundzie.

 

Być może już niedługo Brytyjczyka na występ w Polsce będzie chciała namówić organizacja FEN. Na Twitterze federacja wrzuciła ostatnią walkę Chalmersa. - Chcielibyście go zobaczyć w starciu z naszym "Trybsonem" - czytamy w poście.

 

 

Trybała aż tak genialnymi statystykami nie może się pochwalić. Po zakończeniu przygody z Warsaw Shore stoczył on sześć pojedynków. Dwa dla XCage oraz cztery dla PLMMA. Ostatnio podpisał umowę z FEN, a jego debiut dla organizacji zaplanowano na galę FEN 20, która odbędzie się 10 marca 2018 roku. Na razie nie wiadomo, z kim się zmierzy. Być może właśnie z Chalmersem. Jedynym problemem może być waga, gdyż Polak walczy w kategorii średniej, a Anglik w półśredniej. Między nimi jest około 10 kg różnicy.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie