KSW 41: Na co zawodnicy czekają na wigilijnym stole? (WIDEO)

Sporty walki

Gala KSW 41 odbędzie się 23 grudnia, a więc dokładnie dzień przed Wigilią Bożego Narodzenia. Bohaterowie wydarzenia w katowickim Spodku starają się nie myśleć o świątecznych potrawach, ale niektórzy z nich mają już pomysł na nadrobienie kalorii po zakończonej walce. Na co zawodnicy czekają na wigilijnym stole?

Zbijanie wagi to proces niezwykle męczący zawodników zbijających kilogramy przed pojedynkiem. Przez wiele dni wojownicy ograniczają liczbę kalorii, aby wypełnić limity poszczególnych kategorii. Myślami starają się uciekać od potraw na wigilijnym stole, ale niektórzy z nich już wiedzą, który posiłek sprawi im wiele radości po zakończonych pojedynkach.

- Myślę, że wigilijny stół wcale nie będzie pierwszy. Na pewno odwiedzę wszystkie fast-foody, które będę mijał po drodze do domu. Wigilijny stół już chyba przywitam w normalnym stanie - powiedział Roman Szymański.

- Nie chcę o tym na razie myśleć. Jeśli miałbym jednak postawić na jedną potrawę, to w tym momencie stawiam na barszcz czerwony z uszkami... i oczywiście pasztecik zrobiony przez moją mamę - zdradził Borys Mańkowski.

W załączonym materiale wideo wypowiedzi bohaterów KSW 41!

Cyfrowy Polsat i IPLA ze świąteczną galą KSW 41

Maciej Turski, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie