To już oficjalne. Paweł ‘delord’ Szabla oraz Paweł ‘Woolite’ Pruski przedłużyli kontrakty z Illuminar Gaming i w nadchodzącym sezonie nadal będą występować w Polsce. Duet z dolnej alei najdłużej zwlekał z podpisaniem odpowiednich umów. Motywowane było to otrzymaniem wielu innych ofert z kraju i zagranicy.
 
- Jestem bardzo zadowolony z warunków umowy i nie mogę doczekać się nowej "przyszłości" League of Legends w Polsce i w Europie. Zobaczycie nas na pewno na wszystkich turniejach w kraju jak i za granicą. Będziemy starać się pojawiać wszędzie tam, gdzie to tylko możliwe z polską flagą i walczyć z najlepszymi - napisał w oświadczeniu na Facebooku deolord. - Po nowym roku wracamy do ostrego trenowania, na początek nawet bootcamp się szykuje… więc jak widać nie zamierzamy osiąść na laurach po ogromnych sukcesach (jak i porażkach, które motywują) w tym roku - dodał wspierający zespołu.
 
Pięcioosobowa formacja w niezmienionym składzie reprezentuje Illuminar Gaming od sierpnia bieżącego roku, a więc momentu wznowienia działania organizacji. Tak jak wspomniał sam Szabla, rolę szkoleniowca w iHG nadal pełnić będzie Fryderyk ‘Veggie’ Kozioł. Z klubem pożegnał się jednak analityk drużyny - Mateusz ‘LoczeQ’ Ruszczyk, który rozpoczyna nowy projekt w ALSEN-Teamie.
 
Skład Illuminar Gaming:
Marcin ‘IceBeasto’ Lebua - TOP
Wojciech ‘Tabasko’ Kruza - JUNGLE
Sebastian ‘Sebekx’ Smejkal - MID
Paweł ‘Woolite’ Pruski - AD CARRY
Paweł ‘delord’ Szabla - SUPPORT
 
Fryderyk ‘Veggie’ Kozioł - TRENER
 
W barwach Illuminar spółka Wojciecha ‘Tabasko’ Kruzy triumfowała podczas 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski, wygrała drugą edycję Polskiej Ligi Esportowej, a także zdobyła srebrne medale drugiej odsłony Pucharu Polski Cybersport. Gracze iHG dotarli także do półfinału międzynarodowego turnieju ESL Clash of Nations w Paryżu.