Team Kinguin wystąpi na Minorze w Szanghaju!

E-sport
Team Kinguin wystąpi na Minorze w Szanghaju!
fot. Team Kinguin

Sekcja Doty 2 występująca pod sztandarem Teamu Kinguin wyleci niedługo do Szanghaju. Polacy owocnie przeszli przez europejskie kwalifikacje do SL i-League Invitational S4.

Na drodze po zwycięstwo w starokontynentalnych eliminacjach stanęli „Pingwinom” gracze Teamu Doggie, Double Dimension oraz PENTA Sports. Biało-czerwoni dla żadnej z powyższych sekcji nie mieli litości, tracąc w całych rozgrywkach wyłącznie jedną mapę.

 

Oprócz Teamu Kinguin podczas finałów czwartej odsłony SL i-League Invitational zobaczymy na pewno Team Liquid oraz Newbee. Obie sekcje otrzymały bowiem bezpośrednie zaproszenie od organizatorów. Ponadto do Azji wyruszy również SG e-sports. Brazylijczycy zwyciężyli w południowoamerykańskich kwalifikacjach. Zostały więc tylko cztery wolne miejsca. O udział w zawodach powalczą jeszcze formacje z regionu chińskiego, południowoazjatyckiego, północnoamerykańskiego oraz CIS.

 

Turniej odbędzie się w Szanghaju i potrwa od 1 do 4 lutego. W puli nagród ulokowano $300,000 oraz bezcenne punkty Pro Circuit.

SG, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze